aDMN1ER0_dE.jpg
Луценко Наталія Вадимівна
+38 050 938 20 26

Особливості Work And Travel

• Робота

За умовами програми з її учасниками складається робочий контракт, який розрахований на певний строк. Залежно від ваших цілей, після прибуття, можна підшукати собі другу роботу. Це не повинно скласти великих труднощів, з урахуванням перебування у високорозвиненій країні.

• Вакансії

Перелік вакансій відчутно залежить від вибору напрямку для поїздки. Ми не придумуємо сторонніх вакансій, щоб заманити клієнтів. Також, ми не розглядаємо посади, пов'язані з важкою фізичною працею, непосильні для звичайного студента.

• Безпека

Багато хто, особливо ті, хто їде вперше, не знають чого очікувати, тому їх хвилюють цілком природні запитання. Наприклад, ті, які стосуються їх місця проживання. Наша компанія співпрацює тільки з перевіреними роботодавцями, багато з яких попередньо орендують житло, щоб розмістити працівників.

Потрапляючи на територію іншої країни, ви переходите під нагляд спонсорської організації, яка буде піклуватися про вас надалі. Є навіть міжнародна онлайн система, де зберігаються дані про всіх студентів: коли вони приїхали, де проживають, і т.д.

• Легальність

Наша компанія працює на ринку України п'ять років, маючи акредитацію, проводити такі програми (будучи у відповідному списку на сайті консульства США). Також, ми маємо ліцензію від Міністерства соціальної політики України, видану в 2011 році.

Економічна складова

США

8 $/ год. + overtime + додаткова робота.


image

Поширені питання про ворк енд тревел

• Чи можу я поїхати за програмою Work & Travel без допомоги компаній-агентств?

Ні. Навіть, якщо ви самі знайдете собі роботодавця - без компанії посередника в Україні це неможливо.

• Чи правда, що Work & Travel схожа на середньовічну галеру, де ти знаходишся в подорожі, але не можеш нею насолодитися?

Це залежить від того, скільки ви хочете заробити. Часто і в повсякденному житті, люди влаштовуються на кілька робіт, перетворюючи своє існування в погоню за грошима. У вас буде мінімум місяць вільного часу по закінченню робочого контракту, яким ви зможете розпорядитися як завгодно.

• Я не можу оцінити свій рівень володіння іноземною мовою - чи достатньо його буде для такого роду поїздки?

Після того, як ви зв'яжетеся з нами, ми подбаємо про те, щоб ви могли пройти безкоштовний тест по телефону.

Реєструся на программу прямо зараз!!!