ВНИМАНИЕ ВСЕМ УЧАСТНИКАМ ПРОГРАММЫ

WORK AND TRAVEL USA22.11.2016

Сьогодні вночі новообраний Президент США Трамп випустив відео-звернення до американців щодо плану роботи своєї адміністрації у перші 100 днів після інавгурації.

Крім іншого, Трамп зазначив, що він дасть розпорядження Міністерству праці зробити дослідження щодо візових програм, які забирають роботу в американців. Це стосується напряму програми Work and Travel USA.

Що слід очікувати, на мою думку:

1. Дії Трампа не зашкодять цьогорічній програмі. Трамп увійде до Білого дому 20 січня. Оцінка впливу програми на американських робітників займе час (я думаю від 3 місяців до 6).

2. Програма наступного року може бути суттєво змінена або обмежена. На подібні дії Трамп має право, навіть без згоди Конгресу.

Фактично, цьогорічна програма може стати останньою, яка працює за звичними правилами. Я не знаю, які кроки вдіє Трамп, але якщо він вже зараз сказав про розірвання Транс Тихоокеанського торгового союзу (до якого входять 12 країн), то зруйнувати програму це взагалі легко.

Мені шкода.

Дякую за увагу.

Посилання

http://nv.ua/ukr/world/countries/tramp-rozpoviv-pro-svoji-pershi-kroki-v-jakosti-prezidenta-283688.html

Відео звернення Трампа 21.11.2016_____________________________


ЗАЯВЛЕНИЕ МИНИСТЕРСТВА КУЛЬТУРЫ И ТУРИЗМА ТУРЕЦКОЙ РЕСПУБЛИКИ ОТНОСИТЕЛЬНО СИТУАЦИИ В СТРАНЕ

22.07.2016

Міністерство культури та туризму Туреччини повідомляє, що надзвичайний стан, оголошений по всій території Туреччини терміном на три місяці починаючи з 21.07.2016, становить собою пакет заходів, які будуть застосовуватися в рамках конституційного права, для підвищення заходів безпеки з метою забезпечення державним органам можливості боротися із загрозою, спрямованою проти прав і свобод громадян. Зазначений пакет заходів не включає обмежень базових прав і свобод. Заходи безпеки, які будуть вживатися, в жодній формі не впливатимуть на повсякденне життя громадян Туреччини, подорожі та відпустки гостей, які відвідують нашу країну, та не створюватимуть жодних перешкод для міжнародного туризму та повітряного сполучення. Будь-які негативні ситуації, які могли б вплинути на безпечний відпочинок наших гостей на усіх туристичних напрямках, відсутні.

http://kiev.emb.mfa.gov.tr/ShowAnnouncement.aspx?ID=309727