Віза в Танзанію

Танзанія знаходиться в Східній Африці на узбережжі Індійського океану. Країна займає велику площу і як по африканським мірками – ситуація в ній стабільна. Тому в Танзанії досить часто їздять туристи, в тому числі і з України. Але нашим співвітчизникам для візиту в цю країну потрібна віза. Правда, з нею не повинно виникнути особливих труднощів.

Віза в Танзанію може бути оформлена як прибуття, так і в посольстві. В обох випадках потрібен невеликий перелік документів, – рекомендуємо ознайомитися зі списком прямо на нашому сайті. Інтереси Танзанії в Україні представляє посольство, розташоване в Москві, так що при оформленні візи до поїздки необхідно звернутися саме до нього. Весь процес займе всього лише два дні, після чого у вашому закордонному паспорті буде танзанійська віза.

Але багато людей вважають за краще не витрачати час на візит в посольство, а отримати візу на місці – в аеропорту або на прикордонному пункті. Імміграційна служба Танзанії працює цілком відмінно, так що ніхто не стане вимагати з вас грошей або вести себе по відношенню до вас надто прискіпливо. Головне, щоб у вас були всі необхідні документи.

Термін дії стандартної туристичної візи в Танзанію становить 90 днів. Вона обійдеться вам в 50 доларів. Також можна отримати транзитну візу, яка дає право на перебування на території Танзанії протягом 14 днів, її ціна – 30 доларів.

Слід зазначити, що якщо ви будете в'їжджати в Танзанії з території держав, для відвідування яких обов'язково наявність сертифікату про щеплення від жовтої лихоманки, то на кордоні вас попросятт пред'явити його. Але для відвідування самої Танзанії така довідка не потрібна. Приємного відпочинку.

ГОРЯЧЕЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ о.ЗАНЗИБАР (ТАНЗАНИЯ)