У зв`язку із розвитком ситуації, пов`язаною з пандемією COVID-19, звичайні консульські послуги в Посольстві Індії в Києві (Україна) тимчасово призупинені до 23.03.2021 р.

Громадяни України при перетині кордону повинні мати дозвіл на в'їзд - візу.

Для в'їзду в Індію по дипломатичних та службових паспортів візу в Індію оформляти не потрібно.


ЕЛЕКТРОННА ВІЗА (e-Visa) ДО ІНДІЇ

У разі, якщо Ваш запланований термін перебування в Індії до 90 днів, досить оформити електронну візу (e-Visa) в Індію.

Кратність та термін дії візиПеріод оформлення, доВартість, USD (візовий збір включений)
Двократна e-Visa, до 30 днів перебування5 днів55
Багаторазова (multy) e-Visa з коридором на 1 рік, до 90 днів перебування за одне відвідування70
Багаторазова (multy) e-Visa з коридором на 5 років, до 90 днів перебування за одне відвідування110

* коридор - період, протягом якого дозволено перетин кордону Індії. День підтвердження про видачу візи є датою початку дії коридору.

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ:

1. Сканована копія інформаційної (перша) сторінки закордонного паспорта, термін дії якого не менше 6 місяців на момент прибуття до Індії, і мати як мінімум дві чисті сторінки "Візи":

- в форматі PDF;

- розмір скан. копії паспорта повинен становити не менше 10 КВ і не перевищувати 300 КВ.

При наявності другого діючого закордонного паспорта, необхідно надати скановану копію інформаційної сторінки цього паспорта.

2. Кольорове фото в електронному вигляді розміром 50 на 50 мм (зроблене не пізніше, ніж за 3 міс. до подачі). Фото повинно бути виконано на білому фоні:

- в форматі JPEG;

- розмір повинен складати не менше 10 КВ і не перевищувати 1 MB.

3. Анкета заявника з усіма заповненими даними.

Для оформлення електронної бізнес візи (e-Business visa), додатково необхідно надати скановану копію візитною карткою (англійський варіант).

Для оформлення електронної медичної візи (e-Medical visa), додатково необхідно надати скановану копію листа-запрошення з медичної установи в Індії.

УМОВИ, МЕТА І ТЕРМІН ДІЇ ЕЛЕКТРОННОЇ ВІЗИ (e-Visa):

• Іноземці, єдиною метою яких, є відвідування та відпочинок в Індії, оглядові екскурсії, короткий за тривалістю лікування, візит до друзями або родичам, короткі ділові поїздки, і т.д.

• Термін дії паспорта не менше 6 місяців на момент прибуття до Індії і мати як мінімум дві чисті сторінки (ВІЗИ).

• По прибуттю заявник зобов'язаний здати біометричні дані.

• Період дії e-Tourist visa і e-Business visa становить один рік (365 днів) з дати підтвердження про видачі візи з багаторазовим відвідуванням (multy). З моменту в'їзду в Індію Вам буде дозволено перебувати не більше 60 днів. У разі e-Medical visa період дії становить 120 днів з триразовим відвідуванням і перебуванням не більше 60 днів за один в'їзд.

• Електронна віза (e-Visa) дійсна на в'їзд в один з 28 міжнародних аеропортів Індії: Ахмадабад, Амрітсар, Багдогра, Бангалор, Бхубанешвар, Каликут, Ченнай, Чандігарх, Кочин, Коїмбатур, Делі, Гая, Гоа, Гувахаті, Хайдарабад, Джайпур , Калькутта, Лакхнау, Мадурай, Мангалор, Мумбаї, Нагпур, Порт-Блер, Пуна, Тіручірапаллі, Трівандрум, Варанасі і Вішакхапатнам або 5 морських портів: Кочин, Мормугао (Гоа), Мангалор, Мумбай, Ченнай.

• Громадяни України, які подорожують по іншим документам, таким як, дипломатичний, спеціальний або службовий паспортів - не мають права на відкриття e-Visa.

• Туристи повинні мати зворотний квиток або квиток для подальшої подорожі, а також достатня кількість грошей для перебування в Індії.

• Туристи не повинні мати нерухомості чи бізнесу в Індії.

• На весь період перебування в Індії електронний дозвіл має завжди бути у туриста при собі.

• Електронна віза (e-Visa) не продовжується, які не переоформляється на інший тип візи і не дає права відвідування зон обмеженого в'їзду, куди завчасно необхідно отримати спеціальні дозволи.


У разі, якщо Ваш запланований термін перебування в Індії понад 90 днів, необхідно оформити візу звернувшись до Посольства Індії в Києві.

Вартість і терміни оформлення таких візи попередньо уточнюйте у візового менеджера.

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ТУРИСТИЧНОЇ ВІЗИ (TV) ДО ІНДІЇ:

1. Закордонний паспорт, термін дії якого не менше 6 місяців на момент прибуття до Індії, і мати як мінімум дві чисті сторінки "Візи". При наявності другого діючого або попереднього (анульованого) закордонного паспорта, необхідно надати копію всіх сторінок з відмітками.

2. 1 кольорове фото (50 на 50 мм) на світлому фоні (зроблене не пізніше, ніж за 3 міс. до подачі).

3. Анкета заявника з усіма заповненими даними.

4. Якісна копія всіх сторінок українського паспорта.

5. Бронювання готелю на весь період перебування в Індії.

6. Бронювання авіаперельоту (туди і назад).

7. Оригінал Довідки з банку про наявність коштів на рахунку, із залишком 1500 - 2000 дол./чол. і виписка з рухом коштів за цим рахунком за останні 2 міс.

Для дітей, які подорожують з батьками:

1. Закордонний паспорт, термін дії якого не менше 6 місяців на момент прибуття до Індії, і мати як мінімум дві чисті сторінки "Візи". При наявності другого діючого або попереднього (анульованого) закордонного паспорта, необхідно надати копію всіх сторінок з відмітками.

2. 1 кольорове фото (50 на 50 мм) на світлому тлі (зроблене не пізніше, ніж за 3 міс. до подачі).

3. Оригінал нотаріально завіреного Дозволу на виїзд дитини за кордон, в разі подорожі з одним з батьків або у супроводі третьої особи.

4. Копія Свідоцтва про народження.

ГОРЯЧЕЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ ИНДИЯ (цены указаны за 2-их с авиа)