Звертаємо вашу увагу, що починаючи з 11 червня 2017 року набуває сили безвізовий режим між Україною та Європейським Союзом - статус, що дозволяє громадянам України вільно перетинати міждержавні кордони країн Європейського Союзу без попереднього звернення до посольства для отримання дозволу.

Болгарія – одна з країн, що не входить у список країн Шенгенського союзу, але яка допускає перебування на своїй території громадян України, які мають 2-разові або багаторазові шенгенські візи або безпосередньо болгарські візи. З 11 червня 2017 року громадяни України, що мають біометричні закордонні паспорти можуть відвідувати країну з метою туризму і для транзитних поїздок без оформлення болгарської або шенгенської візи.

Щоб їздити до Європи без візи, потрібен біометричний закордонний паспорт громадянина України. Усі без винятку документи для поїздок за кордон, які оформляються з кінця 2016 року, – біометричні; у 2015–2016 роках видавали як біометрику, так і «звичайні» паспорти. Подивіться на свій документ: якщо на його обкладинці є ось така позначка – він біометричний.

Тури в Болгарію